1989. április 17.
A Magyar Televízió Panoráma című műsora közli Sugár András riporter Alexander Dubčekkel készített beszélgetését az 1968-1969-es csehszlovákiai eseményekről. (Dubček 1969-es félreállítása óta első ízben szólalhat meg valamelyik szocialista ország tömegtájékoztatási eszközében.)
Hibát talált?
Üzenőfal








