1945. november 11.
A magyar kormány a szlovákiai magyarság helyzetének javítása, mindenekelőtt csehországi deportálásának leállítása reményében elhatározza, hogy tárgyalásokba bocsátkozik a csehszlovák kormánnyal a lakosságcseréről.
Hibát talált?
Üzenőfal








