1938. január
A Tarbut héber iskolaegyesület közlése: A zsidók szomorú helyzetére való tekintettel helyesnek találtuk, hogy az idén ne rendezzük meg szokásos évi jelmezbálunkat. Megkezdték a régi magyar postatakarék-betétek kifizetését. A betétek tulajdonosai részben állampapírt, részben készpénzt kapnak.
Hibát talált?
Üzenőfal








