1989. szeptember 18.
A csehszlovák hatóságok a magyar turisták megnövekedett dél-szlovákiai benzinfelvásárlásának visszaszorítására a magyar állampolgárok számára benzinjegyet vezetnek be. A jegyre árusított benzin árát a magyarországinál is magasabban állapítják meg.
Hibát talált?
Üzenőfal








