1973. február 21.
Ludvík Svoboda köztársasági elnök a februári győzelem 25. évfordulója alkalmából a Győzelmes Február Érdemrenddel tünteti ki a kommunista párt több vezető tisztségviselőjét, köztük Lőrincz Gyulát, a CSKP KB és Fábry Istvánt, az SZLKP KB tagját.
Hibát talált?
Üzenőfal








