1948. szeptember 13.
A Belügyi Megbízotti Hivatal a járási nemzeti bizottságokhoz intézett körlevelében elrendeli, hogy a csehországi deportálás elől Magyarországra menekült, de az utóbbi időben onnan hazatért magyarokat vegyék őrizetbe, majd büntetésük letöltése után haladéktalanul toloncolják vissza Magyarországra.
Hibát talált?
Üzenőfal








