1989. december 5.
Az Új Szó szerkesztősége kerekasztal-beszélgetést rendez az FMK, a Csehszlovákiai Magyarok Fóruma és a Magyar Diákszövetség képviselőinek részvételével, amelyen Grendel Lajos, Dobos László és Berényi József ismerteti szervezeteik megalakulásának körülményeit és céljait. Dobos bejelenti, hogy a Csehszlovákiai Magyarok Fóruma egy esetleges parlamenti választásokon jelölteket állít, miközben tömöríteni kívánja a csehszlovákiai magyarságot.
Hibát talált?
Üzenőfal








