2002. április 15.
Pavel Koncoš, a Demokratikus Baloldal pártjának elnöke és Anna Malíková, a Szlovák Nemzeti Párt elnöke kijelentik, hogy Duray Miklósnak a budapesti Fidesz által rendezett nagygyűlésen mondott kijelentéseiért, miszerint a Felvidék veletek van, le kellene mondania. Duray arra hivatkozik, hogy az egyik transzparensen írott szöveget olvasta fel.
Hibát talált?
Üzenőfal








