2001. október 16.
Csáky Pál miniszterelnök-helyettes Milan Ftáčnik oktatási miniszternek küldött levelében elégedetlenségét fejezi ki amiatt, hogy a nyitrai Konstantin Egyetem vezetősége nem veszi figyelembe a kormány ajánlását a magyar kar létrehozására. Az egyetemet korábban az Európai Parlamentben is bírálták. Levelében Csáky arra kérte a minisztert, hogy az Oktatási Minisztérium foglaljon állást a nyitrai magyar kar ügyében, és induljanak tárgyalások a tárca és a nyitrai egyetem szakemberei között.
Hibát talált?
Üzenőfal








