2001. november 25.
Nem lenne jó, ha a Nagyszombati és a Nyitrai kerület az MKP kezébe kerülne, jelenti ki Robert Fico, a Smer elnöke. Véleménye szerint mindkét megye stratégiai fontosságú ivóvízkészlete, termőföldjei és két atomerőműve miatt rossz lenne, ha a fontos dolgok kicsúsznának irányításuk alól, ezért felszólítja a szlovák polgárokat: menjenek el szavazni.
Hibát talált?
Üzenőfal








