2001. március 30.
Budapesten ülésezik a magyar-szlovák kisebbségi vegyes bizottság. Az ülésen nem vesz részt Jarábik Gabriella kulturális államtitkár. Pásztor István bizottsági tag kifogásolja, hogy nem kapott meghívást, amit Jaroslav Chlebo külügyi államtitkár azzal magyaráz, hogy a bizottság hatékonyabb munkája érdekében szükség volt a létszámleépítésre. Pásztor István az esettel kapcsolatban kijelenti: korábban többször előfordult, hogy a minisztériumi alkalmazottak szerettek volna teljesítettként nyilváníttatni olyan feladatot, amellyel korábban nem foglalkoztak.
Hibát talált?
Üzenőfal








