2001. március 14.
Bűnvádi eljárás megindítását kezdeményezi a Legfőbb Ügyészségen a Szlovák Nemzeti Párt az MKP azon tagjai ellen, akik részt vettek a budapesti Esterházy János-emlékünnepségen. A párt képviselői szerint a képviselők törvénysértést követtek el.
Hibát talált?
Üzenőfal








