2001. április 6.
Mikuláš Dzurinda kijelenti: ha az MKP kormánytagjai támogatni fogják a parlamentben a 12-es megyerendszert, a Nagyszombati kerületben a módosítás eredményeként 24-ről 3 l-re növekedhet a magyarok aránya. Bugár Béla pártelnök erre reagálva kijelenti: ha a nyolcas megyerendszer kialakítását erősítené meg a parlament, támogatná a párt kilépését a kormánykoalícióból.
Hibát talált?
Üzenőfal








