2001. április 24.
Komáromban tanácskozik Milan Gacík szlovák és Baán László magyar kulturális államtitkár. Megbeszélésükön a közigazgatási reform hatását értékelik a kulturális intézményrendszerekre, és tárgyalnak a kisebbségi kultúrák támogatásáról. Megegyeznek, hogy közös munkacsoportot hoznak létre, és javaslatot dolgoznak ki a révkomáromi-komáromi erődítményrendszernek a világörökségi listára történő bejegyzésére.
Hibát talált?
Üzenőfal








