2000. január 25.
Az MKP képviselői Pozsonyban Pavol Koncoš földművelésügyi miniszterrel a nevesítetlen földek kezeléséről tárgyalnak. Az MKP véleménye szerint ezeket a földeket az önkormányzatok, nem az állam tulajdonába kellene juttatni.
Hibát talált?
Üzenőfal








