1994. május 24.
Duray Miklós az Európai Stabilitási Egyezménnyel kapcsolatban kijelenti, hogy mozgalma elutasít minden olyan lépést, amely kizárná közvetlen részvételüket a paktum formálásából. Szükségszerűnek tartja, hogy az adott országon belül egyezményrendszer jöjjön létre -Szlovákiában a magyar közösség és a kormányzat között.
Hibát talált?
Üzenőfal








