1988. május 5-7.
Budapesten a Marx Károly Közgazdasági Egyetem Társadalomtudományi Klubja és a Széchenyi István Szakkollégium szlovákiai magyar írók, irodalomtörténészek (többek között Koncsol László, Turczel Lajos, Zalabai Zsigmond, Szigeti László és Varga Sándor) részvételével háromnapos szimpóziumot rendez A magyar kultúra és tudomány Csehszlovákiában címmel. A rendezvény alkalmából az egyetem előcsarnokában megnyílik a csehszlovákiai magyar fotóművészek kiállítása.
Hibát talált?
Üzenőfal








