1976. február 10.
Rabay Zoltán, az Új Szó főszerkesztője a kelet-szlovákiai magyarság panaszlevelei nyomán a lap hasábjain keresztül felszólítja a Rádióhírközlési Igazgatóságot: vegye figyelembe a magyar lakosság jogos követelményét, s tegye lehetővé számára, hogy a Magyar Televízió adásának vétele révén anyanyelvén művelődhessen.
Hibát talált?
Üzenőfal








