1958. szeptember 24.
A magyar Külügyminisztérium több szóbeli jegyzékben tiltakozik Csehszlovákiánál amiatt, hogy a csehszlovák hatóságok a lakosságcsere-egyezményre, ill. a csorbatói jegyzőkönyvre hivatkozva a csehszlovák államra átszálltnak nyilvánítják olyan magyar állampolgárok csehszlovákiai ingatlanainak tulajdonjogát is, akik nem a lakosságcsere keretében települtek át Magyarországra.
Hibát talált?
Üzenőfal








