1957. június 14.
A Csemadok KB Elnöksége határozatban mondja ki, hogy közben kell járni az illetékes rimaszombati hatóságoknál annak érdekében, hogy Tompa Mihály szobra még az év folyamán visszakerüljön eredeti helyére. (A szobor felállítására nem kerül sor.)
Hibát talált?
Üzenőfal








