1947. augusztus 14.
A Belügyi Megbízotti Hivatal a Külügyminisztériumhoz intézett átiratában felkéri Vladimír Clementis külügyi államtitkárt, hogy a minisztérium hivatalos úton kérje ki Esterházy Jánost a Szovjetuniótól, mivel valószínűsíthető, hogy a szovjet hatóságok a Szovjetunióba szállították.
Hibát talált?
Üzenőfal








