1946. február 4.
Az SZTH felkéri a Megbízottak Testületét, hogy a lakosságcsere sikeres lebonyolítása érdekében rendelje el a magyar és német lakosság összeírását. Az SZTH szerint az összeírás adatait fel lehet majd használni a béketárgyalásokon, az ezzel párhuzamosan zajló vagyonösszeírás pedig elősegíti a belső telepítés lebonyolítását.
Hibát talált?
Üzenőfal








