1943. december 15.
Ung vármegye közigazgatási bizottságának ülésén Rácz Pál tanfelügyelő jelentette: a vármegye iskoláinak felében a tűzifa hiánya miatt szünetel a tanítás. A Délvidéki Magyar Közművelődési Szövetség népművészeti és irodalmi est keretében mutatkozott be Munkácson.
Hibát talált?
Üzenőfal








