1942. január 2.
Simon Menyhért, az Északkelet-magyarországi Magyar Kultúregyesület (központja: Ungvár) kárpátaljai területi titkárságának vezetője emlékiratot terjesztett be a miniszterelnökséghez Az északkeleti végek szórványmagyarságának gondozása címmel.
Hibát talált?
Üzenőfal








