1940. május 24.
A Kárpáti Magyar Hírlap írta: Kétszerese fogy a cukornak, amióta a cukorjeggyel megszorították a fogyasztást. [ ] az új helyzet lényege az, hogy azok is kiváltják a cukorjegyet, akik eddig nem vásároltak cukrot és a kiváltott cukrot drágábban adják tovább.
Hibát talált?
Üzenőfal








