1940. május 21.
Berlinben a magyar és a német kormány egyezményt írt alá a felvidéki és kárpátaljai területeknek a Magyar Királysághoz történt visszacsatolása előtti időből származó adósságai rendezése tárgyában. Életbe lépett június 20-tól.
Hibát talált?
Üzenőfal








