1939. január 24.
A cseh katonaság és a Szics-gárdisták felrobbantották saját Ungvár környéki védelmi állásaikat. A kárpátukrán kormány belügyminisztere elrendelte, hogy mindenütt, ahol szükséges, fel kell függeszteni a települések önkormányzatát, az ügyek vitelével kormánybiztost (komisszárt) kell megbízni.
Hibát talált?
Üzenőfal








