1939. január 10.
A csehszlovák külügyminisztérium tiltakozott a magyar kormánynál amiatt, hogy a január 7-ről 8-ra virradó éjjel magyar katonák Ungvártól délkeletre, Dovhénál (Unghosszúmezőnél) átlépték a demarkációs határt, és lőfegyverüket is használták.
Hibát talált?
Üzenőfal








