1919. január 18.
A Pozsonyba megjelenő Nyugat-magyarországi Híradó napilap szerkesztősége közli olvasóival: Pozsony város rendőrfőnökének rendelkezése következtében lapunk címéből a ´Nyugat-magyarországi´ szót mától kezdve el kell hagyni úgy, hogy a lap most ´Híradó´ cím alatt fog megjelenni.
Hibát talált?
Üzenőfal








