1919. augusztus 26.
Léva és vidéke magyar társadalma küldöttséget meneszt Pozsonyba, hogy az ott a Szlovákiai Teljhatalmú Minisztériumban szóban és írásos memorandum formájában ismételten kérvényezze a főgimnázium és általában a lévai iskolák magyar tannyelvének tolerálását.
Hibát talált?
Üzenőfal








