1950. április 20.
Az SZLKP KB titkársági ülésének vitája Ladislav Novomeský oktatás-, tudomány- és művészetügyi megbízottnak a magyar diákok számára létrehozandó harmadfokú iskolákra vonatkozó javaslatáról.
Hibát talált?
Üzenőfal








