2002. január 16.
A státustörvénnyel kapcsolatos diplomáciai tárgyalásokról tájékoztatja Rudolf Schuster köztársasági elnököt Mikuláš Dzurinda kormányfő. Rudolf Schuster a találkozót követően kijelenti: már 2001-ben le kellett volna zárni a témát, amely, mint mondja, fölöslegesen éket ver az emberek közé.
Hibát talált?
Üzenőfal








