1998. április 22.
A Magyar Koalíció három pártja között megállapodás születik, mely szerint Magyar Koalíció Pártja néven szövetségi pártot hoznak létre, az MKDM lesz a másik két párt befogadó pártja. Az Együttélés a másik két párt beleegyezésével a saját soraiból a szövetségi párt elnökét, a Magyar Polgári Párt pedig – azonos feltételek mellett – a Képviselői Tanács elnökét jelöli. Április 23-án Duray Miklós jelzi, hogy nem jelölteti magát az elnöki tisztségre.
Hibát talált?
Üzenőfal








