1943. december 12.
A Szovjetunió és a csehszlovák emigráns kormány (E. Beneš) barátsági, segélynyújtási és a háború utánra szóló együttműködési szerződést kötött Moszkvában. (A szerződés kimondta, hogy a bécsi döntés érvénytelen.)
Hibát talált?
Üzenőfal








