1943. március eleje
Megay László polgármester kérte Hóman Bálint kultuszminisztert, hogy Ungvár történelmi jogán viselhesse az Árpád fejedelem városa címet. Hóman Megayhoz intézett levelében méltónak és indokoltnak nevezte Ungvár törekvését (ami nem vált valóra).
Hibát talált?
Üzenőfal








