1990. április 28.
A Csehszlovákiai Magyarok Anyanyelvi Társaságának választmányi ülése a társaság elnökévé Jakab Istvánt, alelnökeivé Szabómihály Gizellát és Vörös Ottót, tudományos titkárává Lanstyák Istvánt, szervezőtitkárává Rozbroy Évát választja.
Hibát talált?
Üzenőfal








